5
16 חוות דעת
 
 
 
 
 
הלפדן / יעקב המדביר המהיר
 
הדברה מקצועית, ממדבירים מוסמכים בלבד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותים נוספים

 

הרחקת חיות עוינות

 
הלפדן הוא הכתובת שלכם להרחקת חיות מסוכנות כגון נחשים, זוחלים ומכרסמים, כאשר בית העסק מקפיד על הרחקה של החיות מסביבת אנשים ואינו הורג אותם. הרחקה זו מתבצעת באמצעות חומרים ייעודיים (ידידותיים לסביבה) או מלכודות.
 

עטלפים

 
חלק גדול מהעטלפים הינם חיות מוגנות, ולכן אין לפגוע בהם בשום פנים ואופן. בכדי למנוע את הנזקים שהם גורמים, בית העסק משתמש ברשתות שלוכדות אותם, ובהמשך הם משוחררים באזורים שבהם לא יגרמו לנזקים לבני האדם.
 
 
הרחקת עטלפים
 
 
 
פתרון לבעיות תברואה
 
 
 
 

לכידת חיות משוטטות

 
בית העסק מספק שירותי לכידת כלבים משוטטים ועובד מול עיריות ורשויות מקומיות באופן ישיר. הלפדן מטפל גם בלכידת חתולים באמצעות פיתיון. החיות משוחררות בסביבה בטוחה או מועברות לצער בעלי חיים.
 

מניעת ריח רע ובעיות תברואה

 
במקרים שבהם הלקוח מתלונן על ריחות לא נעימים, השירות מתחיל מאיתור מקור הריח. אחרי שמקור הבעיה מאותר, הוא מנוטרל באמצעות התאמה של השיטה הנכונה ביותר. באותו האופן, ניתן לקבל סיוע לפתרון בעיה של ברחשים.

בית העסק בעל אישור מהמשרד להגנת הסביבה למתן שירותי לכידה והדברה, וכל השירותים שהוא מספק ניתנים תוך שימוש בחומרים ובאמצעים שמאושרים על ידי המשרד. כל פעולה מתבצעת תוך דאגה לבריאות הציבור ורק לאחר העברת הנחיות מסודרות איך לנהוג באופן נכון ובטוח.

התקשרו וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור שירות אמין ובטוח.
 

חולדת החוף וחולדה הנורווגית

 
החולדה משויכת למשפחת המכרסמים. הנפוצות הן חולדות החוף וחולדה הנורווגית.
 
 
חולדות
 
 
 
חולדות
 
 
 
 
החולדות הן מסוכנות ומעבירות מחלות מזהמות, השתן שלהן מאוד מזוהם וגורם להרעלות קשות וזיהומים מסכני חיים.

החולדה בעלת תפיסה מחשבתית מפותחת ומעבירה אותה צעד קדימה אחרי האדם בחשיבתה וחוכמתה.

עוד אוסיף שהרוק שלה מכיל חומר מאלחש שמרדים את האזור החי שהיא רוצה לאכול כך שהאדם שישן אינו חש בכרסום איברים מגופו כמו:תנוך האוזן, מרפקים, אף, עקב רגליים ואזורים בעלי סחוס.

יש להיזהר מחולדה ובשעת לכידתה להיזהר שלא תתקוף או תנשוך.

בשעה שאני סורק את האזור בו נמצאות חולדות אני בודק סימני המצאות שלהן, כמו מריחת שומני גוף כהים, גללי צואה, שיירי שיער וכדומה.

החולדה מצמיחה שיניים והן גדלות ללא הפסקה כך שהיא כל הזמן משחיזה אותן ובכך גורמת לנזקים בצנרת של דודי שמש וחשמל בעליות גג, כרסומי מתכות ועופרת שהיא רעילה מאוד.

יש מקום להפריך את העובדה שהחולדה פוחדת מחתולים, נהפוך הוא הייתי עד לכך שחתולים ברחו מחולדות וגם כלבים....
 

פשפש המיטה

 
רקע כללי:
הפשפש המיטה הנו ממשפחת הטפילים אשר נעדר מהנוף הארצישראלי מאש תקופת המעברות.

הפשפש כשמו נמצא בדרך כלל בתוך המיטות, קפלי מזרונים בתוך החריצים של מסגרות המיטה, נמצא אותו בחריצי וסדקי הקירות פנלים, נקודות חשמל.

הוא מגיח בזמן שהאדם ישן ומתביית על חום הגוף, יש לו חומר מאלחש ולפני שהוא דוקר את העור כדי לחדור ולמצוץ דם הוא מרדים את האזור.

דרכי טיפול:
ראשית יש לבצע בדיקה מקיפה בכל הבית ובפרט בחדרי השינה, יש למצוא סימני נגיעות המופיעים ככתמים כהים, כמו כן יש ריח חזק של כיטין שהוא החומר המגן על חלקו החיצון של החרק כמו המקק (גו'ק).

פעולת ההדברה מורכבת מאוד שכוללת כמה שלבים.

יש "להפשיט" את המיטות כורסאות וכדומה, לאחר מכן לבצע שאיבה יסודית של כל חדר וחדר ובסופו של דבר טיפול בשיטה החמה כמו קיטור ואו הדברת עם חומר מיוחד המתאים לפשפש המיטה.
 
פשפש המיטה