5
16 חוות דעת
 
 
 
 
 
הלפדן / יעקב המדביר המהיר
 
הדברה מקצועית, ממדבירים מוסמכים בלבד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי הדברות

 
הלפדן / יעקב המדביר המהיר מבצע את כל שירותי ההדברה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. העבודה מתבצעת תוך שימוש בחומרים איכותיים, המורשים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ותוך מתן אחריות על כל עבודה.
 

הדברת מזיקים

 
הדברה מסוג זה מתבצעת באמצעות חומרים כימיים או תוך הישענות על חומרים על בסיס טבעי (חומרי הדברה ירוקים). במצבים שבהם נעשה שימוש בחומרים טבעיים, ולבעלי הבית או העסק אין בעיות רפואיות מיוחדות, ניתן להישאר במבנה, אך לאוורר אותו היטב. בכל מקרה, חשוב ביותר להישמע להוראות המדביר ולפעול בהתאם.
 
 
הרחקת יונים
 
 
 
הדברת מזיקים
 
 
 
 

הדברת מכרסמים

 
לבית העסק היתר מיוחד מהמשרד להגנת הסביבה לביצוע הדברה זו. ניתן לבצע את ההדברה בשיטות שונות, למשל מלכודת דבק או מלכודת עכברים, אשר תופסות את המכרסם ובכך מרחיקות אותו מהבית.
 

הרחקת יונים

 
ניתן להשיג תוצאות טובות באמצעות הצבת דוקרנים, קפיצים או רשתות. בנוסף, ניתן גם לבצע ריסוס כימי, שמהווה פתרון קצר, מיידי וזול. החומר הכימי אינו ממית אלא מרחיק את היונים.

ההדברה מתבצעת במגוון שיטות, לרבות ריסוס, מלכודות דבק, פיזור רעלים במקומות מסתור ועוד. השיטה מותאמת לאופי הבעיה, ותוך דאגה לבריאות הציבור. כל השירותים ניתנים על ידי מדבירים מוסמכים, שעוברים הכשרות תקופתיות, ויודעים לספק שירות מקצועי, יעיל ובטוח.

התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת תמורת שירות מעולה.